حضور مدیرکل امور روستایی ومدیرکل امور عشایری ومدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان در شهرستان سمیرم

با دعوت فرماندار شهرستان سمیرم صورت گرفت: حضور مدیرکل امور روستایی ومدیرکل امور عشایری ومدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان در شهرستان سمیرم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم
جلسه بررسی مسائل ،مشکلات و ساماندهی امور عشایر وروستایی به ریاست دکتر محمد رضا عسگریان فرماندار وبا هماهنگی خانم پناهی بخشدار بخش مرکزی،رئیس شورای بخش مرکزی دهیاران وتنی چند از نمایندگان عشایر شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
نماینده عالی دولت ضمن عرض اقدامات عمرانی و خدماتی و رفاهی صورت پذیرفته در حوزه عشایری و روستایی شهرستان به بیان کمبودها خصوصاً در حوزه جاده‌های عشایری،نهادهای دامی،وآب شرب عشایر با توجه به شدت خشکسالی‌های اخیر پرداخته و اظهار امیدواری نمودند با نگاه ویژه دولت به بخش تولید شاهد کاهش مشکلات در این حوزه باشیم.
درادامه جلسه نماینده عشایر،رئیس شورای بخش مرکزی و تنی چند از عشایر و روستاییان و دهیاران به بیان اقدامات صورت پذیرفته و کاستی ها در این زمینه پرداخته وخواستار حمایت بیشتر از تولیدات دامی و کشاورزی به خصوص نهادهای دامی وآب شرب با توجه به خشکسالی‌ها اخیر گردیدند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

 فرماندار و مسئولان بهداشتی از آزمایشگاه مرکز شبانه روزی امام خمینی ره بازدید و دستگاه جدید تست بیوشیمی را راه اندازی کردند. این دستگاه به مبلغ ۱۷۰میلیون تومان خریداری شد.  

۲۶ مرداد ۱۴۰۰

امروز سه شنبه ۱۴۰۰٫۸٫۴، جلسه فرماندار محترم سمیرم و شهردار محترم ونک به همراه دکتر سلیمی نماینده محترم سمیرم با مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در خصوص انعقاد تفاهم‌نامه جهت تکمیل یادمان شهدای گمنام ونک.

۵ آبان ۱۴۰۰

رژه موتوری به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهر سمیرم برگزار شد.  

۱ مهر ۱۴۰۰

“”هفته دفاع مقدس”” افتخارآمیزترین صفحات زرین انقلاب اسلامی و یادآور رشادت، پایمردی و مقاومت شکوهمند ملت بزرگی است که با صلابت مثال زدنی خود در رویارویی با لشکر کفر، دلیر مردانه از دین و حقانیت خود دفاع نمود. بدون تردید هشت سال مقاومت و حماسه مقدس مردم غیور ایران، میراث معنوی جاودان و ارزشمندی است […]

۱ مهر ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *